حضور شرکت رادین همکاران بهتا در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE2019

 

ITE2019-Small-brochure-1

 

پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران  ITE2019 با حضور مدیران، متخصصان و فعالان صنعت بانکداری، پرداخت، فناوری، فین‌تک و شهر هوشمند از 28 تا 30 آبان 1398 در بوستان گفت‌وگو تهران توسط مرکز فابا برگزار گردید. در این نمایشگاه مسئولان  وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی ، مدیران عامل بانک‌ها و شرکت‌های استارتاپی حضور یافتند. در پیرامون این نمایشگاه…

ادامه مطلب…

شرکت رادین همکاران بهتا حامی زرین دومین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان

 

ISIXSoft

 

ISIX Basic اولین نسخه از مجموعه نرم‌افزارهای ISIX پس از سال‌ها تلاش شبانه‌روزی در تیرماه ۹۸ جهت استفاده تمامی متصدیان صنعت ساخت‌وساز روانه بازار شد. این نسخه با تکیه‌بر مبانی فناوری بیم به‌منظور مهندسی هزینه پروژه‌های عمرانی به‌عنوان اولین نرم‌افزار داخلی در این حوزه به شمار می‌رود.

ادامه مطلب…

شرکت رادین همکاران بهتا حامی زرین دومین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان

 

کنفرانس مدلسازی اطلاعات ساختمان

 

شرکت رادین همکاران بهتا به عنوان حامی زرین کنفرانس، علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی، در ۴ بخش معرفی خدمات مدیریت طرح ساخت و مدیریت اطلاعات پروژه، مجموعه نرم‌افزار‌های ISIX، نشریه و پایگاه خبری بیمانا و همچنین معرفی وب سایت خانه بیم حضور داشت.
یکی از مهمترین اتفاقات این کنفرانس معرفی نرم‌افزار ISIX Basic توسط این شرکت بود. ISIX Basic اولین نسخه از مجموعه نرم‌افزارهای ISIX تولید شده در شرکت رادین همکاران بهتا است که به عنوان راهکاری جهت مدیریت هوشمند و سیستماتیک هزینه پروژه‌های عمرانی در بستر فناوری بیم استفاده می‌شود.

ادامه مطلب…

جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

 

جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

 

مدیریت پروژه در بستر فناوری بیم (BIM) و نرم‌افزار ISIX نرم‌افزار مدیریت یکپارچه پروژه مورد استقبال مدعوین و برگزارکنندگان قرار گرفت. در روزهای چهارم تا ششم اسفند ماه سال جاری سالن خلیج فارس نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران شاهد برگزاری نمایشگاه و نشست‌های تخصصی به نام جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت به دعوت سازمان بسیج مهندسی صنعتی کشور بوده است که نهادهای مختلف دولتی و صنعتی به معرفی دستاوردهای خود در حوزه‌های مختلف پرداختند .

ادامه مطلب…

رادین همکاران بهتا در حوزه خدمات مدیریت پروژه و نرم‌افزار دانش‌بنیان شد

 

مدیریت پروژه عمرانی

 

استفاده از فناوری بیم (BIM) در عرصه ساخت وساز کشورهای پیشرفته ، همواره با دو رویکرد عمده همراه بوده است که در ابتدا می‌توان به حل مسایل فنی ، مهندسی و استفاده از تحلیل‌ها و آنالیزهای مهندسی اشاره نمود و رویکرد دیگر استفاده از فناوری بیم برای حل مسایل و مشکلات مدیریتی در انجام پروژه‌های عمرانی بوده است که البته شرکت‌های فعال با رویکرد مهندسی در دنیا پرتعدادتر هستند و نرم‌افزارهای مورد استفاده در این حوزه نیز شناخته شده‌تر می‌باشند .

ادامه مطلب

امنیت اطلاعات در مدلسازی اطلاعات ساختمان

 

امن افزار گستر شریف

 

به گزارش بیمانا، شرکت رادین همکاران بهتا و شرکت امن‌ افزار گستر شریف تفاهم نمودند در زمینه امنیت اطلاعات در حوزۀ فناوری بیم با یکدیگر همکاری نمایند.
شرکت رادین همکاران بهتا چندین سال است خدمات مدیریت طرح و ساخت و همچنین مدیریت اطلاعات پروژه را در بستر فناوری بیم انجام می‌دهد. شرکت امن‌ افزار گستر شریف نیز از جمله شرکت‌های فعال در زمینه امنیت اطلاعات است.

ادامه مطلب…

لزوم کار گروهی و ارتباط صنعت و دانشگاه برای پیشرفت فناوری بیم

 

شریف مدیسا

 

به گزارش بیمانا هفته گذشته جلسه مشترک میان شرکت رادین همکاران بهتا و جمعی از اعضای مرکز پژوهش‌های کاربردی مدیریت ساخت در دانشگاه صنعتی شریف با نام اختصاری شریف مدیسا برگزار شد. هدف از این جلسه که در محل شرکت رادین‌ همکاران بهتا برگزار گردید، آشنایی با فعالیت‌ها و توانمندی‌های یکدیگر و برنامه‌ریزی جهت همکاری‌های بیشتر بین طرفین بود.

ادامه مطلب…