جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

مدیریت پروژه در بستر فناوری بیم (BIM) و نرم‌افزار ISIX نرم‌افزار مدیریت یکپارچه پروژه مورد استقبال مدعوین و برگزارکنندگان قرار گرفت.

 

جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

 

در روزهای چهارم تا ششم اسفند ماه سال جاری سالن خلیج فارس نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران شاهد برگزاری نمایشگاه و نشست‌های تخصصی به نام جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت به دعوت سازمان بسیج مهندسی صنعتی کشور بوده است که نهادهای مختلف دولتی و صنعتی به معرفی دستاوردهای خود در حوزه‌های مختلف پرداختند . وزرات نفت یکی از مجموعه‌های تاثیرگذار در این نمایشگاه بود و امسال این وزراتخانه علاوه بر معرفی دستاورد خود از چندین شرکت دانش‌بنیان و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران جهت معرفی توانمندی‌های خود دعوت نمودند.

 

جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

 

در همین راستا شرکت رادین همکاران بهتا به معرفی توانمندی‌های خود در حوزه مدیریت پروژه مبتنی بر استاندارد PMBOK و با فناوری‌های روز دنیا نظیر فناوری بیم، واقعیت مجازی و نرم‌افزارهای مدیریتی مبتنی بر این فناوری‌ها پرداخت. خدمات این شرکت مورد استقبال گسترده شرکت کنندگان در نمایشگاه قرار گرفت و مقامات دولتی نیز در بازدیدهایی که از دستاوردهای حاصله در حوزه مدیریت مدرن و دیجیتال پروژه‌های عمرانی داشتند از این سطح پیشرفت و نوآوری در عرصه مدیریت پروژه در ایران ابراز خرسندی و امیدواری نمودند.

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *