شرکت رادین همکاران بهتا حامی زرین دومین کنفرانس بین‌المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان

دومین کنفرانس مدل‏سازی اطلاعات ساختمان با موضوع “توسعه و پیاده‌سازی فناوری بیم (BIM)” در روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت‏‌ماه ۱۳۹۸ در پژوهشگاه وزارت نیرو با استقبال حدود ۶۰۰ نفر از مدیران، متخصصان و فعالان این عرصه برگزار شد.

کنفرانس مدلسازی اطلاعات ساختمان

شرکت رادین همکاران بهتا به عنوان حامی زرین کنفرانس، علاوه بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی، در ۴ بخش معرفی خدمات مدیریت طرح ساخت و مدیریت اطلاعات پروژه، مجموعه نرم‌افزار‌های ISIX، نشریه و پایگاه خبری بیمانا و همچنین معرفی وب سایت خانه بیم حضور داشت.
یکی از مهمترین اتفاقات این کنفرانس معرفی نرم‌افزار ISIX Basic توسط این شرکت بود. ISIX Basic اولین نسخه از مجموعه نرم‌افزارهای ISIX تولید شده در شرکت رادین همکاران بهتا است که به عنوان راهکاری جهت مدیریت هوشمند و سیستماتیک هزینه پروژه‌های عمرانی در بستر فناوری بیم استفاده می‌شود.
از نکات حضور شرکت رادین همکاران بهتا، رونمایی از خانه بیم، اولین وبسایت تخصصی کسب و کار فعالان حوزه فناوری بیم (BIM) با آدرس www.ibimhub.com بود که مورد استقبال مهمانان و شرکت کنندگان کنفرانس قرار گرفت.
در بخش ارایه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی شرکت با دو بخش در کنفرانس امسال حضور داشت.
اولین ارایه کارگاه‌های آموزشی با عنوان “سیستم برآورد هزینه مبتنی بر فناوری بیم بر پایه سیستم هزینه‌یابی فعالیت محور بود که ضمن معرفی کاربرد فناوری بیم درسیستم هزینه یابی فعالیت محور، از نرم‌افزار ISIX Basic نیز به صورت عملیاتی در این زمینه استفاده شد.
دومین ارایه مطالعه موردی با عنوان “کاربرد فناوری بیم (BIM) در مدیریت طرح خوابگاه بین‌المللی دانشگاه صنعتی شریف” بود که تجربیات شرکت در خصوص حضور در پروژه مذکور به عنوان مدیریت طرح پروژه با مخاطبین در میان گذاشته شد.
از دیگر نکات قابل توجه کنفرانس می توان به رونمایی از کتاب “اصول و مبانی فناوری بیم” تهیه شده توسط تیم نویسندگان شرکت رادین همکاران بهتا اشاره کرد.

Write a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *