مدیریت دارایی ها

استفاده بهینه و تولید ارزش افزوده از دارایی ها، شامل کالاها، تجهیزات، ابزارها، ساختمان ها، سیستم ها، داده ها، اطلاعات، نیروی انسانی و هر چیزی که نیازمند نگهداری و پشتیبانی باشد، یکی از مباحث ارزشمند مطرح در دنیای صنعت ظرف 40 سال گذشته می باشد که در مبحث مدیریت دارایی ها مطرح شده است. شرکت رادین همکاران بهتا، با توسعه بسترهای تکنولوژیک لازم برای بهره گیری از قابلیت های روش طرح و ساخت مجازی (VDC) مبتنی بر سامانه BIM در مدیریت دارایی ها، گامهای بزرگی در استفاده همه جانبه از اطلاعات پروژه از زمان شروع ساخت تا پایان بهره برداری برای مدیریت کارآمد دارائی ها برداشته است و امکان بهره مندی کارفرمایان و بهره برداران از این امکانات فن آورانه را در طول عمر بنا در کشور عزیزمان فراهم نموده است.

مدیریت اداره و نگهداری

سهم عمده هزینه های دوران بهره برداری نسبت به کل هزینه های دوره حیات بنا، نشان دهنده لزوم توجه به بهینه سازی روشهای مدیریت اداره و نگهداری بناها می باشد. شرکت رادین همکاران بهتا، با توجه ویژه به این مسئله، بسترهای تکنولوژیکی لازم برای پیاده سازی رویه ها، و ثبت و بهره برداری از اطلاعات جامع بنا در طول چرخه حیات آن را فراهم نموده و امید دارد تا با ارتقا و بهره برداری از این سیستم یکپارچه اطلاعات مدیریتی، مدیریت اداره و نگهداری کارامد دارایی ها، از جمله مدیریت فضاها و تاسیسات را برای کارفرمایان و بهره برداران فراهم نماید. ثبت و جمع آوری کلیه اطلاعات مربوط به بنا از ابتدای پروژه تا پایان عمر آن با استفاده و بهره گیری از امکانات ویژه گزارش گیری و نمایش سه بعدی این بستر تکنولوژیک، امکان مدیریت به صرفه و هوشمند منابع را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت فراهم می آورد.

مدیریت تعمیر و نگهداری

مدیریت تعمیر و نگهداری، به عنوان یکی از مهمترین بخشهای مدیریت دارایی ها، سهم عمده ای در هزینه های دوران بهره برداری دارد. به همین منظور شرکت رادین همکاران بهتا، اقدام به پیاده سازی بسترهای تکنولوژیک لازم برای مدیریت هوشمند تعمیر و نگهداری، مبتنی بر مدل سه بعدی اطلاعات ساختمان نموده است. امکان ثبت هزینه ها، ثبت و پیگیری وقایع، حفظ و نگهداری اطلاعات طول عمر تجهیزات، اختصاص منابع انسانی، پیگیری دیجیتال دستورکارها، امکان گزارشگیری طبقه بندی شده و تفکیکی از طریق دسترسی به یک پایگاه داده مشترک و پیش بینی جدول های اطلاعاتی لازم بخشی از امکانات بستر فراهم شده می باشد.